Báštěcká 85, 250 69, Klíčany
Telefon: +420 602 686 899

PROČ CARAVAN METROPOL FILMOVÝ SERVIS?

Hledáte pro filmový projekt silného partnera pro zajištění karavanového vozového parku?

VÍCE NEŽ 80
OBYTNÝCH PŘÍVĚSŮ

MODERNÍ
TECHNIKA

Kompletní
služby

Dokonalý
servis

Profesionalita a spolehlivost

Film servis Praha

Hledáte pro filmový projekt silného partnera pro zajištění karavanového vozového parku? Firmu, která poskytne komfortní a luxusní zázemí produkčním managerům, hercům nebo i celému realizačnímu teamu? Máte před sebou natáčení reklamního spotu?

Pak zcela správně listujete kompletním katalogem služeb poskytovaných firmou Caravan Metropol. Náš vozový park disponuje množstvím zánovních US návěsů a přívěsů s výsuvnými arkýři, ale i nejmodernějšími modely obytných přívěsů Bürstner (Německo), které rovněž můžete využít pro vaše záměry. Poskytneme vám dokonalý servis, operativně zajistíme další karavany v případě, že se vaše požadavky během natáčení navýší. Můžete se maximálně spolehnout na perfektně „sehraný“ team firmy Caravan Metropol, jenž se postará o to, aby byl váš projekt dokonale zajištěn. Dokážeme vám poskytnout „hotelový pokoj na kolech“ vybavený moderní technikou či produkční karavan s výsuvným arkýřem a dvěma oddělenými vchody, který vytvoří dostatečný pracovní prostor. Všechny návěsy a přívěsy jsou samozřejmě jak vytápěné tak i klimatizované. Našim krédem je poskytnutí komplexní služby, profesionalita a spolehlivost. Jsme připraveni být vaší oporou při práci ať už v terénu, či ve filmových ateliérech. Nejen při listování v našem katalogu, ale hlavně využitím našich služeb a techniky, pracovním nasazením lidí, kteří se budou ve dne v noci starat o to, aby vám po celou dobu nic nechybělo; se přesvědčíte o tom, jak kvalitního partnera jste pro váš filmový projekt zvolili. Caravan Metropol to jsou maximální služby a využití vozového parku pro relaxaci, ale i pracovní nasazení vašeho realizačního teamu. Caravan Metropol to je metropole karavanů, která důstojně zajistí běh vaší akce do úspěšného konce.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.